Key Account Manager

Lépjen kapcsolatba velünk!

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Kérjük, adja meg az ellenőrző kódot:

Magyarország és Európa vezető tanácsadó-tréning cége, a Develor Tanácsadó Zrt. szakmai koncepciója kiteljesítéséhez munkatársat keres.

Ha ambíciót és elkötelezettséget érez magában a humán szolgáltatások értékesítéséhez, célja a hosszú távú, minőségi ügyfélkapcsolat kialakítása, kiépítése és ápolása, ha motivált és nyitott a fejlődésre, új ismeretek elsajátítására, akkor küldje el jelentkezését az alábbi pozícióra:

KEY ACCOUNT MANAGER

Feladatok

  • Új ügyfelek megszerzése és az ügyfél igények magas szintű kiszolgálása
  • A meglévő ügyfelek esetében a stratégia kialakítása és az üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Rendszeres kapcsolattartás a megrendelőkkel a hosszú távú ügyfélkapcsolatok kiépítése érdekében
  • Ajánlatok elkészítése, és egyéb dokumentációk vezetése
  • Együttműködés, kapcsolattartás a tréneri és tanácsadói csapattal, valamint a szervezet többi egységével

Amit várunk

  • Szolgáltatások területén szerzett értékesítési tapasztalat
  • Erős kommunikációs készség
  • B2B értékesítésben való jártasság
  • Kiépített kapcsolatrendszer HR vezetőkkel, senior HR munkatársakkal előnyt jelent
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Gépjármű vezetői engedély

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák

  • Teljesítményorientáltság
  • Kitartás, terhelhetőség
  • Nyitottság a fejlődésre
  • Önállóság
  • Proaktivitás

Amiért érdemes hozzánk csatlakozni

  • Inspiráló környezet
  • Folyamatos tanulás és fejlődés
  • Valós értékteremtő feladat

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, és szeretne egy nagyszerű csapat tagja lenni, várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát – a pozíció megjelölésével, motivációs levél kíséretében az alábbi címre:

Develor Tanácsadó Zrt.

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

E-mail: gabor.gyimesi@develor.com

Pályázat azonosító: Key Account Manager