Relationship manager

Lépjen kapcsolatba velünk!

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Kérjük, adja meg az ellenőrző kódot:

Magyarország és Európa vezető tanácsadó-tréning cége, a Develor Tanácsadó Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RELATIONSHIP MANAGER

Feladatok

  • Key Account Manager kollégák munkájának támogatása az ügyfelekhez kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatokban
  • Szerződések elkészítése, valamint a szükséges dokumentáció meglétének nyomon követése
  • Teljesítési igazolások, számlák kiállítása
  • Telefonos, valamint e-mailes kapcsolattartás a partnerekkel
  • Kapcsolattartás, egyeztetés és együttműködés a pénzügyi és egyéb érintett területekkel

Amit várunk

  • Legalább egy éves ügyfél-kapcsolattartás területén szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás – kommunikációs szint
  • Word és Excel programok készség szintű alkalmazása

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák

  • Ügyfél orientáltság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kitartás, terhelhetőség
  • Önállóság
  • Proaktivitás

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk

  • Biztos munkahelyi háttér
  • Mentor támogatásával biztosítjuk a betanulást
  • Igényes, barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, és szeretnél egy nagyszerű csapat tagja lenni, várjuk önéletrajzod – a pozíció megjelölésével, motivációs levél kíséretében fizetési igény megjelölésével az alábbi címre:

Develor Tanácsadó Zrt.

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Vighné Kukunberg Erika

E-mail: erika.vighne@develor.com

Pályázat azonosító: Relationship Manager