Senior Tréner

A DEVELOR egy “magyar multi”, Európa vezető tréningcége új, izgalmas hazai és nemzetközi
projektjeibe keres szakértő munkatársakat az alábbi pozícióba:

SENIOR TRÉNER

Főbb feladatok, munkák:

  • Képzési és fejlesztési tervek elkészítése
  • Tréning anyagok összeállítása, továbbfejlesztése
  • A tréningek és tanácsadói munkák végrehajtása a felkészüléstől az utókövetésig

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Minimum 5 éves multinacionális környezetben szerzett VEZETŐI tapasztalat
    • Minimum 5 éves multinacionális környezetben szerzett TRÉNERI tapasztalat
    • Folyékony ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
    • Kiváló kommunikációs és szervező készség
    • Önálló munkavégzés
    • Dinamikus hozzáállás
    • Előnyt jelenthet a folyékony NÉMET nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

    Amit kínálunk:

    • Érdekes és változatos munka
    • Multinacionális környezet
    • 28 év és 16 ország tapasztalata
    • Folyamatos tanulás, fejlődés
    • Rugalmas munkavégzés
    • Széleskörű, dokumentált know-how
    • Felkészítés az adott projektekben való helytállásra
    • Szakmai támogatás

    Magyar és angol nyelven megírt CV-jét és motivációs levelét a zoltan.banfai@develor.com e-mail
    címre várjuk.

    Elérhetőségeink:

    Develor Tanácsadó Zrt.

    1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

    E-mail: info.hungary@develor.com