Tanácsadási igazgató

Lépjen kapcsolatba velünk!

Név (kötelező)

Email cím (kötelező)

Telefonszám (kötelező)

Tárgy

Üzenet

Kérjük, adja meg az ellenőrző kódot:

A DEVELOR, Európa vezető tanácsadó-tréning vállalata növekvő ügyfél-igények kielégítéséhez és szakmai koncepciója kiteljesítéséhez, magyarországi cégéhez vezető szakembert keres az alábbi pozícióba:

TANÁCSADÁSI IGAZGATÓ

Feladatok

  • A DEVELOR tanácsadási stratégiájának felülvizsgálata, tanácsadási tevékenységének átfogó menedzsmentje
  • Tanácsadási módszertan és a kapcsolódó szolgáltatási portfolió fejlesztése
  • Tanácsadási szolgáltatások értékesítése
  • Ügyfélkapcsolat-tartás a hozzárendelt partnerekkel
  • Az értékesítési munkatársak és tanácsadásban részt vevő szakértők képzése, szakmai támogatása
  • Bekapcsolódás nemzetközi projektekbe
  • Szolgáltatásokról, projektekről publikáció, konferenciákon való előadás

Amit várunk

  • Legalább 5-5 éves, nemzetközi szervezetnél megszerzett vezetői és tanácsadói tapasztalat, stratégiai vagy üzleti tanácsadási területen
  • BIG4 vagy egyéb nemzetközi Business Advisory területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Szolgáltatás értékesítési tapasztalat
  • Előnyt jelent további idegen nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit leendő munkatársunknak nyújtunk

  • A részterület stratégiájának kialakítása és a stratégia végrehajtása
  • Állandóan bővülő, nemzetközi szakmai know-how
  • Egyedülálló, folyamatos képzési, fejlesztési program
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmas időbeosztás

Ha érdekel egy önálló terület fejlesztése, önmegvalósításra, valódi szakmai kihívásokra, gyors visszajelzésre és állandó fejlődési lehetőségre vágysz, és szeretnél egy jó és összetartó emberi és szakmai közösség meghatározó tagja lenni, jelentkezz, mert nálunk a helyed!

Legyél aktív részese a Develor sikereinek és növekedésének!

Várjuk angol nyelvű önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet az alábbi címre:

Develor Tanácsadó Zrt.

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

E-mail: csaba.szabo@develor.com

Pályázat azonosító: Tanácsadási igazgató