Bezárás
 Bezárás

DEVELOR Tanácsadó Zrt.

    Mutasd az összes elérhetőséget!
    Ismét indul a Strategic HR Skills!
    Magazine

    Szolgáltatásaink és megoldásaink között található

    • Megoldásaink közötti kereséshez gépelj be minimum 3 karaktert.
    Keress szolgáltatásaink között!

    Forrásaink közt található

    • Cikkeink közötti kereséshez gépelj be minimum 3 karaktert.
    Fedezd fel tartalmainkat!
      Lépj kapcsolatba velünk!

    Magyarország és Európa piacvezető tanácsadó-tréning cége, a Develor Tanácsadó Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

    RELATIONSHIP MANAGER

    Feladatok

    • Key Account Manager kollégák munkájának támogatása az ügyfelekhez kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatokban
    • Tréner/coach/tanácsadó kollégák munkájának támogatása szervezési és végrehajtási feladatokban
    • Szerződések elkészítése, valamint a szükséges dokumentáció meglétének nyomon követése
    • Teljesítés igazolások, számlák kiállítása, nyomonkövetése
    • Telefonos, valamint emailes kapcsolattartás a partnerekkel
    • Kapcsolattartás, egyeztetés és együttműködés a pénzügyi, és egyéb érintett területekkel

    Amit várunk

    • Legalább egy éves ügyfél-kapcsolattartás területén szerzett tapasztalat
    • Minimum középfokú iskolai végzettség
    • Középfokú angolnyelv-tudás – kommunikációs szint
    • Word és Excel programok készség szintű alkalmazása

    A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák

    • Ügyfél orientáltság
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Kitartás, terhelhetőség
    • Önállóság
    • Proaktivitás

    Amit leendő munkatársunknak nyújtunk

    • Biztos munkahelyi háttér
    • Mentor támogatásával biztosítjuk a betanulást
    • Igényes, barátságos munkakörnyezet
    • Versenyképes jövedelem

    Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, és szeretnél egy nagyszerű csapat tagja lenni, várjuk önéletrajzod – a pozíció megjelölésével, motivációs levél kíséretében fizetés igény megjelölésével az alábbi címre:

    Develor Tanácsadó Zrt.
    1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.
    Vighné Kukunberg Erika
    E-mail: erika.vighne@develor.com

    Kezeld jól a hibrid kihívásokat!

    Töltsd le a legújabb e-könyvünket, amely már kipróbált tippekkel rendelkezik a hibrid csapatban való működésről!

      Kapcsolódó cikkek